Kalendarium
Kalendarium
Klicka pÄ titel för information och pÄ tid för att boka biljetter
i dag
Zita
13:15 Barnmorskan (Zita 3)
13:30 FarvÀl Europa (Zita 2)
13:45 Neruda (Zita 1)
15:30 VillebrÄd (Zita 3)
16:00 Korparna (Zita 1)
16:45 50 vÄrar (Zita 2)
17:55 Ouaga Girls (Zita 3)
18:00 Om sjÀl och kropp (Zita 1)
19:30 50 vÄrar (Zita 3)
21:00 En kvinnas liv (Zita 1)
i morgon
Zita
13:15 Barnmorskan (Zita 3)
13:30 FarvÀl Europa (Zita 2)
15:30 VillebrÄd (Zita 3)
16:00 Korparna (Zita 2)
16:15 50 vÄrar (Zita 1)
18:00 FN-Bio: To End a War Fri entré! (Zita 1)
18:30 The Square (Zita 2)
19:20 Om sjÀl och kropp (Zita 3)
20:30 50 vÄrar (Zita 1)
21:15 Bobbi Jene (Zita 2)
Fler dagar...
Boka och köp
Visas nu
Kommande

Fel 404: sidan kan inte hittas

Sidan "filmpedagogik/skolbioprogram-1/passar-foerskola-laagstadiet" kan inte hittas.

Kanske pÄgÄr en uppdatering. Försök att ladda om sidan eller gÄ tillbaka till föregÄende sida.
AnvÀnd annars menyn ovan för att navigera.

Boka och köp

i dag
Zita
13:15 Barnmorskan (Zita 3)
13:30 FarvÀl Europa (Zita 2)
13:45 Neruda (Zita 1)
15:30 VillebrÄd (Zita 3)
16:00 Korparna (Zita 1)
16:45 50 vÄrar (Zita 2)
17:55 Ouaga Girls (Zita 3)
18:00 Om sjÀl och kropp (Zita 1)
19:30 50 vÄrar (Zita 3)
21:00 En kvinnas liv (Zita 1)
i morgon
Zita
13:15 Barnmorskan (Zita 3)
13:30 FarvÀl Europa (Zita 2)
15:30 VillebrÄd (Zita 3)
16:00 Korparna (Zita 2)
16:15 50 vÄrar (Zita 1)
18:00 : FN-Bio: To End a War Fri entré! (Zita 1)
18:30 The Square (Zita 2)
19:20 Om sjÀl och kropp (Zita 3)
20:30 50 vÄrar (Zita 1)
21:15 Bobbi Jene (Zita 2)
fre 20 okt
Zita
13:00 Neruda (Zita 2)
13:15 Barnmorskan (Zita 3)
13:45 Korparna (Zita 1)
15:30 FarvÀl Europa (Zita 3)
16:15 50 vÄrar (Zita 1)
17:00 Wolf and Sheep PremiÀr! (Zita 2)
17:30 Bobbi Jene (Zita 3)
18:30 Shapeshifters PremiÀr! (Zita 1)
19:00 Shapeshifters PremiÀr! (Zita 2)
19:30 Om sjÀl och kropp (Zita 3)
20:00 Loving Vincent PremiÀr! (Zita 1)
20:30 The Square (Zita 2)
lör 21 okt
Zita
12:30 Barnens Bio : Cloudboy (Zita 1)
14:00 50 vÄrar (Zita 1)
14:15 Barnmorskan (Zita 3)
14:30 Korparna (Zita 2)
16:30 FarvÀl Europa (Zita 3)
18:30 Bobbi Jene (Zita 3)
19:00 Wolf and Sheep (Zita 2)
19:30 Shapeshifters (Zita 1)
20:30 Om sjÀl och kropp (Zita 3)
20:40 VillebrÄd (Zita 2)
21:00 Loving Vincent (Zita 1)
sön 22 okt
Zita
12:30 Cloudboy (Zita 1)
14:00 Korparna (Zita 1)
14:15 Barnmorskan (Zita 3)
14:30 50 vÄrar (Zita 2)
16:15 50 vÄrar (Zita 1)
16:30 FarvÀl Europa (Zita 3)
18:00 Shapeshifters (Zita 1)
18:30 Bobbi Jene (Zita 3)
19:00 Wolf and Sheep (Zita 2)
19:30 Loving Vincent (Zita 1)
20:30 Om sjÀl och kropp (Zita 3)
20:40 VillebrÄd (Zita 2)
21:15 Shapeshifters (Zita 1)
mÄn 23 okt
Zita
13:00 Neruda (Zita 2)
13:15 Barnmorskan (Zita 3)
13:35 Korparna (Zita 1)
15:00 VillebrÄd (Zita 2)
15:30 FarvÀl Europa (Zita 3)
17:15 50 vÄrar (Zita 2)
18:00 Bobbi Jene (Zita 3)
19:00 Shapeshifters (Zita 2)
19:45 Om sjÀl och kropp (Zita 3)
20:00 Loving Vincent (Zita 1)
20:30 The Square (Zita 2)
tis 24 okt
Zita
13:00 Neruda (Zita 2)
13:15 Barnmorskan (Zita 3)
13:45 Korparna (Zita 1)
15:00 VillebrÄd (Zita 2)
15:30 FarvÀl Europa (Zita 3)
16:00 50 vÄrar (Zita 1)
17:15 Wolf and Sheep (Zita 2)
18:00 Bobbi Jene (Zita 3)
18:00 Franska Tisdagar: Dalida (Zita 1)
19:00 Shapeshifters (Zita 2)
19:45 Om sjÀl och kropp (Zita 3)
20:30 Loving Vincent (Zita 1)
20:30 The Square (Zita 2)
ons 25 okt
Zita
13:00 Neruda (Zita 2)
13:15 Barnmorskan (Zita 3)
13:45 Korparna (Zita 1)
15:00 VillebrÄd (Zita 2)
15:30 FarvÀl Europa (Zita 3)
16:00 50 vÄrar (Zita 1)
17:15 Wolf and Sheep (Zita 2)
18:00 Bobbi Jene (Zita 3)
19:00 Shapeshifters (Zita 2)
19:45 Om sjÀl och kropp (Zita 3)
20:30 The Square (Zita 2)
tors 26 okt
Zita
13:00 Neruda (Zita 2)
13:15 Barnmorskan (Zita 3)
13:45 Korparna (Zita 1)
15:00 VillebrÄd (Zita 2)
15:30 FarvÀl Europa (Zita 3)
16:00 50 vÄrar (Zita 1)
17:15 Wolf and Sheep (Zita 2)
18:00 Bobbi Jene (Zita 3)
18:15 Shapeshifters (Zita 1)
19:00 Shapeshifters (Zita 2)
19:45 Om sjÀl och kropp (Zita 3)
20:00 Loving Vincent (Zita 1)
20:30 The Square (Zita 2)
Zita Folkets Bio Stockholm | Birger Jarlsgatan 37, 08–23 20 20 | zita@zita.se